Filmy męski nagi tors, męskie włosy łonowe

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje męski nagi tors, męskie włosy łonowe. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Challengers

6,8
7,5
Bohaterką jest Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa została bezkompromisową trenerką...na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist) jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick (Josh O’Connor) - jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zadać sobie pytanie, jaka będzie cena tej wygranej?
Przyjaźń między Narcyzem a Złotoustym zawiązała się jeszcze w czasach chłopięcych, gdy obaj pobierali nauki w klasztorze Mariabronn. Spokojny, opanowany Narcyz był zupełnym przeciwieństwem skorego do zabawy Złotoustego, który szybko zdał sobie sprawę, że żywot mnicha nie jest dla niego. Każdy z nich zdecydował się pójść za własną intuicją. Ten pierwszy wybrał służbę Bogu, drugi wyruszył w świat. Spotkanie po latach będzie nie tylko okazją do refleksji nad przeszłością oraz lekcją, jaką każdy z nich odebrał od życia, ale i czasem nowych, ekscytujących doświadczeń.
Główny bohater, Rafael, ma własny sklep i mieszka samotnie w okazałym domu. Kiedy był młody, w wyniku wypadku przy pracy stracił jądra i wówczas to odsunął się od ludzi nie mając nadziei na normalne życie rodzinne. Pewnego dnia spotyka na ulicy dziewczynę będącą w ciąży, bestialsko bitą przez jakiegoś mężczyznę. Rafael bohatersko ratuje Marinę i zabiera do domu. Pomimo, że kobieta nie ma pracy ani domu, chce urodzić dziecko. Rafael proponuje jej, żeby została u niego. Z czasem Marina zaczyna prowadzić dom i okazywać gospodarzowi miłość...


Quebec, lata 60. XIX wieku. Elisabeth (Geneviève Bujold), mądra i szanowana kobieta, czuwa przy łóżku chorego Jérôme'a (Marcel Cuvelier), swojego drugiego męża. Wspomina swoją młodość, małżeństwo z pierwszym mężem Antoinem (Philippe Léotard) , życie w odległej Kamourasce. Ich miłość zanika przy jego chorobie psychicznej i okrucieństwach. Teraz zakochuje się w lekarzu Georgesie Nelsonie (Richard Jordan) i próbuje pozbyć się męża.
Lucas (Samuel Gonzalez) odwiedza rodzinne, nadmorskie miasteczko w południowym Chile, z którego lata temu wyemigrował. Tam poznaje Antonio (Antonio Altamirano), żeglarza pracującego na lokalnej łodzi rybackiej. Między mężczyznami szybko rodzi się intensywny romans. Jednak uczucie komplikują życiowe plany Lucasa, który nie zamierza długo pozostać w rybackim miasteczku.
Młodzieniec zakochany w młodej dziewczynie, chciałby uciec od nudnego życia na przedmieściu Paryża.

Gorączka

0,0
Na swój sposób jest to dreszczowiec: rodzina Pietrowów ma bowiem grypę, a przez nią gorączkę, kaszel i dreszcze. Fale zimna i gorąca, które na przemian wstrząsają ekranem, nieuchronnie podwyższą także temperaturę na widowni. Film Kiryła Serebrennikowa ścina bowiem z nóg, pozbawia odporności na zrywającą ze schematami narrację i wywołuje majaki. Ale to tylko pozornie jedna wielka maligna: autorskie działo Rosjanina (Lato, 18. NH) ma przemyślaną konstrukcję, a trzy różne palety kolorystyczne nie pozwalają nam zgubić się w plątaninie wątków i planów czasowych. Historia zaczyna się w miejskim autobusie, w którym wyraźnie nieswój Pietrow-ojciec ma napad kaszlu. Następnie zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki: przez podejrzane spelunki, szkolne sale gimnastyczne, pieczary artystów, miejskie biblioteki, wnętrza karawanów, uliczne egzekucje. Deliryczny trip jest w gruncie rzeczy podróżą przez fantazje, sny, wspomnienia i tajemnice, opowieścią o byciu blisko i daleko w rodzinie. Zrealizowana na podstawie nagradzanej powieści Aleksieja Salnikowa Gorączka to kawał kinowej poezji stawiającej opór brutalnej rzeczywistości, oszałamiająca miejska baśń i najbardziej zaraźliwy film roku.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…