Filmy na podstawie powieści, męska nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje na podstawie powieści, męska nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dwa gangi dzieci ścierają się w bezlitosnej wojnie, której trofea to guziki majtek przeciwnej strony.
Mecenas Charles Dunand (Alain Delon) broni w sądzie Frédérica Chapelin-Tourvela (Manuel Blanc), który pochodzi z bogatej rodziny. Młody człowiek jest oskarżony o dokonanie morderstwa rodziców. Sławny adwokat doprowadza do uniewinnienia swojego klienta. Frédéric, wypuszczony na wolność wyznaje, że jednak zamordował i odsłania mroczne sekrety rodzinne.
Świat, w którym ludzkie życie trwa jeden dzień i wszystko wydarza się tylko raz. Benny i Gini zakochują się w sobie bez pamięci i czują, że jeden dzień to za mało. Jest jedno wyjście: mogą uciec do piekła - świata, w którym można się upijać, zakochiwać na zawsze, uprawiać seks i spędzać ze sobą całe życie. Benny i Gini chcą zaryzykować, popełniając morderstwo. Zostają skazani na śmierć. Ale podczas egzekucji coś idzie nie tak i kochankowie nie trafiają do piekła jednocześnie. Rozpoczynają się ich dramatyczne poszukiwania wzajemne w tym nowym świecie powtórek.


Kronika wielodzietnej rodziny zagubionej na farmie, gdzie babcia Antoinette i ostatni urodzony Emmanuel symbolizują związek między przeszłością a przyszłością za pomocą bolesnej teraźniejszości: śmierci początkującego poety i zamieszanie wśród jego braci i sióstr.
Flandria, w połowie XVI wieku. Sebastian Theus, lekarz, alchemik, którego prawdziwe nazwisko jest Zenon (Gian Maria Volontè) powrócił potajemnie do Brugii, do jego rodzinnego miasta. Mimo potężnych patronów - w tym przeora - Zenon, z powodu wywrotowych pism, będzie aresztowany, osądzony i skazany na stos.
Historia codziennego życia wiejskiego lekarza skonfrontowanego z cierpieniem, udręką, przemocą w relacjach międzyludzkich i wszystkim, co powoduje chorobę. Przepuszczalność tego cierpienia, które moglibyśmy nazwać współczuciem, bunt przeciwko arogancji wiedzy medycznej, poczucie jej niewystarczalności, sprawiają, że doktor Sachs (Albert Dupontel) ma skrycie dość. To choroba Sachsa. Małymi akcentami, małymi zdaniami pacjenci malują portret lekarza. Doktor Sachs istnieje przede wszystkim oczami innych, doktor Sachs niczego nie twierdzi. Doktor Sachs słucha. A dzięki efektowi lustra wielość głosów tworzy ramy opowieści. Wokół gabinetu lekarskiego układa się mozaika fragmentów życia. Pisanie jest terapią, a przynajmniej środkiem przeciwbólowym. Doktor Sachs spotyka Pauline (Valérie Dréville). Dr Sachs uczy się nie bać cierpienia, bo jest nieuniknione, ani szczęścia, bo jest możliwe.
Zenoff wchodzi do strzeżonego dworku, aby odszukać swoją narzeczoną. Wewnątrz odbywa się ogromna orgia, której przewodniczy Yald, rozpustny libertyn, który dąży do uporządkowania zmysłowej atmosfery. Zenoff jest zszokowany, zwłaszcza gdy Yald ogłasza, że zaraz odbędą się zaślubiny i że spodziewa się, że wszyscy jego goście będą mieli swoją przygodę z przyszłą żoną Xenią, która jest prawdziwą miłością Zenoffa.
Młody milioner Harry Laird (Horst Buchholz) podczas wakacji udaje się na swoim jachcie do przyjaciela Barona Orloffa (Yves Massard) mieszkającego na jednej z greckich wysp. Baron w swojej rezydencji wyprawia trzydniową ucztę, mającą odtworzyć starożytną ceremonię kultu bogini Afrodyty. Boginią Harrego staje się młoda Paulina (Valérie Kaprisky)...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…